7944 EMERALD PEARL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7944 |
| Color | BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 20 |
| Length | 319cm / 126inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
Select the slabs:
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47